«Чорний ворон»: розпочалися зйомки фільму за романом Шкляра

28.10.2018 16:37 0

«Чорний ворон»: розпочалися зйомки фільму за романом Шкляра

Режисером стрічки є Тарас Ткаченко, відомий глядачам своєю роботою над повнометражним фільмом «Гніздо горлиці».
Про це пише СобКор.
Кінопроект фільму з робочою назвою «Залишенець. Чорний ворон» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Державна фінансова підтримка фільму становить 11 млн 873,5 тис. грн., що є половиною від загальної вартості виробництва.
«Екранізація «Чорного ворона», звичайно, буде відрізнятися від книги, але ми обов’язково дотримаємося ідеологічних поглядів автора. У роботі над стрічкою ми співпрацюємо з Василем Шклярем. Тема твору дуже актуальна для українців сьогодні. Коли автор писав книгу, було лише передчуття війни, яка розгорнулась зараз на Сході. Ми ж у фільмі розповімо історію очима сучасної людини, у чиїй країні палає війна. Сподіваємося, що історія, яку ми знімаємо, об’єднає всю державу», – зазначив Тарас Ткаченко.
Читайте також: Гарісон Форд хоче знятись у екранізації книги Джека Лондона
Також режисер розповів про те, як пройшов перший знімальний день, та про історичні місця, які глядачі побачать у картині:
«У перший знімальний день творча група працювала на локації під Києвом, але на глядачів також чекатимуть інші впізнавані історичні місця. Наприклад, ми будемо відтворювати Мотронинський монастир, який став центром спротиву повстанців у минулому столітті. Також плануються зйомки неподалік Переяслав-Хмельницького. Стрічка насичена масштабними батальними сценами, до яких, звичайно, залучаються каскадери. Проте, вже у перший знімальний день один із акторів захотів виконувати складний трюк самостійно, і в нього це вийшло дуже органічно», – зазначив Тарас Ткаченко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Машины для вторичной очистки зерна Бильярдный стол б/у - отличное решение для дома и дачи Новинки игр 2020 года на PS 4 Мода в крутые 90-ые Купите насос или помпу по выгодной стоимости

Последние новости