Лавров: Росія не пустить кораблі НАТО в Азовське море

19.10.2018 6:09 2

Лавров: Росія не пустить кораблі НАТО в Азовське море

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив про неможливість проведення в Азовському морі навчань за участю кораблів НАТО.
Про це повідомляє daily-news.com.ua.
"Наразі Україна хоче зазвати натівські навчання до Азовського моря, але туди вже не можна буде пройти, оскільки наш договір з Україною вимагає взаємної згоди для проходу військових кораблів до Азовського моря. Але вони цього хочуть, і їм у цьому активно потурають", - сказав Лавров.
Як повідомлялося раніше, Росія упродовж останніх місяців, після завершення будівництва Керченського мосту, затримувала кораблі, які прямували до портів Бердянська і Маріуполя.
Читайте також: Десятки трупів, автоматні черги: в Керчі стався страшний теракт
Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Україна проводить переговори з країнами ЄС і США про введення санкцій проти Росії у відповідь на блокаду Азовського моря.
У Державному департаменті США назвали дії Росії в Азовському морі спробою дестабілізувати Україну. Як повідомляв міністр закордонних справ України Павло Клімкін, в Європарламенті повинні відбутися консультації відносно ескалації Росією ситуації в Азовському морі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Заказать брендовое кофе в стиках оптом Широкий выбор женских сумок CRM и ERP система в коробке Качественные канцелярские товары Новейшие кондиционеры по доступной цене

Последние новости