Google поступово вирішив відмовитись від бренду Android: стало відомо чому

13.10.2018 18:37 4

Google поступово вирішив відмовитись від бренду Android: стало відомо чому

Компанія звідусіль прибирає назву мобільної операційної системи Android і починає мелена процес закриття проекту.
Презентація нових смартфонів Pixel 3 і Pixel 3 XL від Google збентежила експертів в тому, що за весь час показу жоден співробітник компанії не згадав назву операційної системи, на якій вони працюють. Це виявилося дуже дивним, адже раніше Google активно просувала бренд Android на кожному своєму заході, передає інтернет-видання daily-news.com.ua
Це лише доводить той факт, що Google поступово відмовляється від Android. Кілька прикладів: операційна система для годин Android Wear була перейменована в Wear OS, платіжна система Android Pay тепер називається Google Pay, і навіть додаток Android Messages з недавніх пір просто Messages.
Тим не менше, у Google є ще кілька продуктів, в назвах яких зустрічається слово Android .: Android TV, Android Auto, Android Things і сам Android. Google намагається позбутися від Android вже кілька років, як мінімум з випуску першого смартфона Pixel в 2016 році. Якщо придивитися, то Android не згадувався ні на коробці, ні під час завантаження пристрою.
Замість Android Google активно згадує інший проект мобільної операційної системи - Chrome OS. ВО час презентації представники команії дуже розхвалювали Chrome OS, заявляючи, що по зручності вона не гірше, ніж Windows і macOS: вміє запускати мобільні додатки (від Android), має простий і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
За роки існування Android її затаврували, як "глючну і гальмівну" операційну систему, особливо це часто чути від аудиторії прихильників пристроїв Apple, які ніколи не користувалися конкурентної ОС. Googl, напевно бажає, щоб у її смартфонів була така ж незаплямована репутація, як у смартфонів Apple.
Швидше за все, в кулуарах компанії починається процедура щодо згортання проекту. Напевно в стінах Google готується нова революційна мобільна операційна система, яка отримала кодову назву Fuchsia OS. Передбачається, що вона буде позбавлена ​​всіх недоліків Android і зможе використовуватися на будь-яких типах пристроїв: смартфонах, планшетах, комп'ютерах, ноутбуках, смарт-годинах, гаджетах розумного будинку та інше.
Читайте також: NVIDIA представить нову лінійку процесорів
Люди, знайомі з планами Google, кажуть, що компанія поставила довготривалу завдання - повільно позбутися Android як бренду, і як продукту.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Потолки Грильято – отличное решение для бизнеса Метало пластиковые конструкции от компании KaiZen Как выбрать безопасные детские игрушки для ванной? Женские боди для привлекательных и уверенных в себе женщин Британское образование Step up в Одессе

Последние новости