Хвороби серця та судин: як помітити тривожні сигнали організму

13.10.2018 16:36 1

Хвороби серця та судин: як помітити тривожні сигнали організму

Хвороби серця і судин знаходяться на першому місці серед причин смерті в усьому світі.
Про це пише СобКор.
При цьому є безліч прикладів, коли людина несподівано вмирає від серцевої хвороби. Але насправді результат міг би бути не таким плачевним, якби було розпочато лікування.
Симптоматика серцевих хвороб може бути різноманітною, але є деякі моменти, які обов’язково повинні стати приводом для візиту до лікаря. До кардіолога варто записатися прямо зараз, якщо ви відчуваєте задишку після незначних фізичних навантажень або у стані спокою.
Часті набряки, особливо ніг і рук, можуть говорити про проблеми з серцем. У нормі набряки теж можуть бути, наприклад, якщо ви напередодні випили багато рідини або з’їли багато солоної їжі. Але набряки, що виникають без причини, це серйозний симптом і відкладати візит до лікаря не варто. Теж саме стосується почуття оніміння кінцівок, що виникає без причини. Насторожити повинні будь-які підозрілі відчуття, наприклад, поколювання в пальцях може говорити про порушення кровотоку.
Читайте також: Лікарі розказали, чим небезпечне хронічне недосипання
Якщо ви помічаєте порушення серцевого ритму, наприклад, відчуваєте, що ваше серце раптом забилося швидше або повільніше, варто відвідати лікаря – так може проявлятися аритмія. Болі в грудях, які не проходять при зміні положення тіла, можуть бути симптомом хвороб серця.
При хворобах серця больові відчуття нерідко виникають в районі лівого плеча і руки, попереку і навіть можуть «віддавати» в ногу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Основные типы АКБ Поездка на море из Днепра на комфортабельной маршрутке Как выбрать аудиторскую компанию Ігрові апарати для кожного Ткань для купальников по выгодной цене

Последние новости