• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Хвороби серця та судин: як помітити тривожні сигнали організму

13.10.2018 16:36 0

Хвороби серця та судин: як помітити тривожні сигнали організму

Хвороби серця і судин знаходяться на першому місці серед причин смерті в усьому світі.
Про це пише СобКор.
При цьому є безліч прикладів, коли людина несподівано вмирає від серцевої хвороби. Але насправді результат міг би бути не таким плачевним, якби було розпочато лікування.
Симптоматика серцевих хвороб може бути різноманітною, але є деякі моменти, які обов’язково повинні стати приводом для візиту до лікаря. До кардіолога варто записатися прямо зараз, якщо ви відчуваєте задишку після незначних фізичних навантажень або у стані спокою.
Часті набряки, особливо ніг і рук, можуть говорити про проблеми з серцем. У нормі набряки теж можуть бути, наприклад, якщо ви напередодні випили багато рідини або з’їли багато солоної їжі. Але набряки, що виникають без причини, це серйозний симптом і відкладати візит до лікаря не варто. Теж саме стосується почуття оніміння кінцівок, що виникає без причини. Насторожити повинні будь-які підозрілі відчуття, наприклад, поколювання в пальцях може говорити про порушення кровотоку.
Читайте також: Лікарі розказали, чим небезпечне хронічне недосипання
Якщо ви помічаєте порушення серцевого ритму, наприклад, відчуваєте, що ваше серце раптом забилося швидше або повільніше, варто відвідати лікаря – так може проявлятися аритмія. Болі в грудях, які не проходять при зміні положення тіла, можуть бути симптомом хвороб серця.
При хворобах серця больові відчуття нерідко виникають в районі лівого плеча і руки, попереку і навіть можуть «віддавати» в ногу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрое и комфортное получение биометрического паспорта Большой выбор саженцев роз Зубная паста Марвис — гарантия ослепительной улыбки Климатбуд – системы вентиляции и кондиционирования Отличная компания по строительству бассейнов

Последние новости