Екс-чоловік Ані Лорак приголомшив інтимною заявою

12.10.2018 14:25 0

Екс-чоловік Ані Лорак приголомшив інтимною заявою

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, український продюсер Юрій Фалеса, висловився про її розлучення з нинішнім чоловіком Муратом Налчаджиоглу, зазначивши, що підтримує співачку.
При цьому Фалеса уточнив, що дуже стурбований тим, що зараз відбувається в житті Кароліни, і спочатку навіть не повірив в те, що все настільки серйозно. Про це пише daily-news.com.ua
«Я не думав, що це у них настільки серйозно. Все це дуже неприємно. Але якщо вона вже так вирішила, значить, вирішила. Жити далі з людиною, яка зраджує, неможливо. Їй зраджувати не можна, тому що вона — Ані Лорак! І я це говорю не з-за гучного імені, а тому, що знайти кращу дівчину не можна. Зрадив у відкриту — ось і отримай скандал», — прокоментував Фалеса конфлікт в родині його екс-дружини, додавши, що Мурат міг почати їй зраджувати через стрімкий розвиток кар'єри артистки.
Читайте також: Чоловік Ані Лорак публічно звернувся до співачки
«Бути чоловіком артистки — це значить жити виключно заради кар'єри іншої людини. Це не правильно. А саму Кароліну я все одно готовий підтримати в скрутну хвилину. Я зараз до неї вже більше як до дитини ставлюся, я не бачу в ній жінку », — підсумував продюсер.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Воздушные шары для всех Интересные варианты фотосессии для девушек Стоит ли доверять машинам Alfa Romeo? Купить качественную хлебницу по доступной цене Лучшие виртуальные игры на деньги с реальными выплатами

Последние новости