Ураган "Майкл" продовжує наносити потужні удари по США

12.10.2018 2:17 1

Ураган

Близько 500 тис. Людей залишилися без електрики в штатах Алабама, Джорджія і Флорида в результаті удару урагану "Майкл", повідомляє daily-news.com.ua.
Значно пошкоджені житлові будинки, розбиті вікна і вітрини магазинів, багато вулиць затоплені.
Для ліквідації наслідків удару стихії у Флориді задіяні тисячі співробітників екстрених служб і 2,5 тис. Військових. На території штату організовано більше 50 пунктів тимчасового розміщення, в них зараз перебуває майже 7 тис. Чоловік.
Серйозно постраждав від урагану місто Панама-Сіті у Флориді. По всьому місту повалені дерева, обірвані лінії електропередачі.
За останніми даними, жертвами стихії стали двоє людей. Один чоловік помер напередодні у Флориді після того, як на нього впало дерево. Ще одна людина - в Джорджії.
Ураган "Майкл" досяг Флориди напередодні, тоді йому було присвоєно передостання по потужності категорія за шкалою Саффіра-Сімпсона. Потім він обрушився на штати Алабама і Джорджія.
Раніше в четвер національний центр США з попередження ураганів повідомив, що "Майкл" ослаб до першої з п'яти категорій. Однак метеорологи попередили, що небезпека як і раніше зберігається.
Читайте також: В Одесі в усіх на очах вкрали камеру спостереження
Для Флориди "Майкл" став найпотужнішим ураганом, які досягли північно-західного узбережжя штату, за всю історію спостережень - з 1851 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Доставка піци у Львові Косметические средства для контурирования и корректирования лица Лучшие игры в онлайн режиме Тестомес на любой случай жизни Вартість юридичних послуг в Києві

Последние новости