Нова форма іспанських футболістів вразила Мережу

12.10.2018 0:16 0

Нова форма іспанських футболістів вразила Мережу

Як маловідома команда з глибинки може наробити галасу, не творячи сенсацій на футбольному полі? Достатньо легко — наприклад, представити супероригінальну футбольну форму, повідомляє daily-news.com.ua
Цього вівторка відбулась презентація нового комплекту від іспанської "Самори", яка виступає в четвертому за рівнем дивізіоні — Терсері. Девіз заходу "Кров, піт та сльози" та місце проведення — місцевий міський театр — уже передвіщали щось неординарне та помпезне.
Але хто ж сподівався, що спортивна одіж гравців буде саме такою — зі зображенням кровоносної системи людини?!
В заяві на офіційному сайті клубу, яка має вельми нескромну назву "Замора" здивувала футбольний світ видовищною формою", є пояснення. Таким ходом "червоно-білі" хочуть підкреслити відкритість клубу (куди ж відкритіше, ага) до вболівальників та усього суспільства та підкреслити, що "Самора" — в їхньому серці.
Хоча напис на спині нових футболок чіпляє: "Кров — це червонувата рідина, яка переносить життя через наше тіло, яка народжується й тече з серця, щоб живити наші емоції та почуття".
Читайте також: Ведучий Нового каналу став "бомжем"
Але те, що форму представили вже по ходу сезону, а не перед ним, наштовхує на одну думку: в клубі вирішили заробити на Геллоуіні?

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как наладить бизнес через интернет Разработка сайтов под ключ Зимние куртки и парки сегодня по скидкам Замена деревянных окон на пластиковые в Днепре Крайне редкое сочетание в одном продукте – и польза, и вкус

Последние новости