Знаменитий роман Стівена Кінга отримає нову екранізацію. Відео

12.10.2018 4:17 2

Знаменитий роман Стівена Кінга отримає нову екранізацію. Відео

У Мережі з'явився трейлер майбутнього фільму.
Paramount Pictures оприлюднила трейлер нової екранізації знаменитого роману Стівена Кінга «Кладовище домашніх тварин» (Pet Sematary), повідомляє daily-news.com.ua
У трейлері глядачеві показують кота, який ожив після поховання, а також дітей у масках звірів. Діти, до речі, займаються окультними практиками.
Головні ролі у фільмі Кевіна Кельша і Денніса Уідмайера зіграли Джейсон Кларк, Джон Літгоу, Емі Сеймец.
Глядач побачить весь фільм весною 2019 року - через 30 років після попередньої екранізації роману.
Читайте також: В Одесі в усіх на очах вкрали камеру спостереження
Відзначимо, що сам Кінг вважав твір найстрашнішим з того, що він написав. «Ця книга вийшла з темних закутків моєї душі. Будь на те моя воля, я б і зараз не став видавати "Кладовище домашніх тварин". Мені вона не подобається. Це жахлива річ - не з точки зору виконання, просто вона веде на самий низ, в безпросвітну темряву. Вона немов говорить: "Ніщо не допоможе, і порятунку немає", - але ж насправді я так не вважаю », - говорив письменник.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Высший пилотаж среди кальянов — кальяны Amy Стильный и многофункциональный фитнес-браслет XiaomiMiBand 3 Стул для визажиста – складную модель купит или стационарную? Лучшее агентство по организации праздников Почему торговля продуктами питания посредством blockchain - это будущее?

Последние новости