Як виступ коміка зруйнував 4 тисячі пар і 17 шлюбів. Відео

23.09.2018 18:42 1

Як виступ коміка зруйнував 4 тисячі пар і 17 шлюбів. Відео

Шотландський комік Деніел Слосс розповів у своєму стендапі, чому класно бути самотнім. Виступ зруйнував за 10 днів чотири тисячі пар і 17 шлюбів.
Про це пише СобКор.
Двадцятихвилинний виступ про стосунки спровокував величезну кількість розлучень пар і родин.
Комік запропонував глядачам, які перебували в заплутаних стосунках, згадати, чи замислювалися вони колись про те, що життя стало би простішим, якби їхній партнер помер через якусь випадковість.
Слосс також зауважив, що суспільство звикло вважати самотніх людей неповноцінними. Через це люди обирають собі не того партнера, щоб просто заповнити цей соціальний пробіл.
Читайте також: "Ни о чем": Олег Винник представив новий кліп (відео)
«Кожні стосунки ідеальні перші три місяці. Після трьох місяців ви розумієте, що ніхто інший не є шматочком вашої головоломки.
Всі інші на цій планеті такі ж глибокі, складні й індивідуальні, як і ви, а це значить, що вони провели останні 20 або 30 років свого життя, працюючи над своєю головоломкою так само, як ви працювали над собою.
Ви не можете чекати від них того, що вони раптово відмовляться від усього, чого досягли, щоб підлаштуватися під вас», – підкреслив він.

Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупка вакуумных прокладок и других запчастей для сеялок Gaspardo MTR Строительство бассейнов в Киевском регионе Дерев’яні ліжка від виробника Собственный дизайн картин на холсте Высшее образование в Германии после украинской школы

Последние новости