Американці вимагають заборони споживання м’яса котів і собак

13.09.2018 11:40 1

Американці вимагають заборони споживання м’яса котів і собак

В США виступили проти практики поїдання пухнастих друзів.
Практика вживання в їжу домашніх тварин, таких як коти і собаки, має бути повністю заборонена на державному рівні, враховуючи те, наскільки вони стали важливими для більшості громадян країни, зазначає один з авторів документа Верн Б'юкенен, передає Собкор.
Палата представників парламенту США прийняла закон, що забороняє вбивати, транспортувати, продавати і зберігати собак чи котів з метою вживання їх у їжу. Про це стало відомо з повідомлення телеканалу CBS.
Читайте також: Киевляне считают, что владельцам собак надо повысить квартплату
Ініціаторами законопроекту про заборону торгівлі м'ясом собак і котів стали республіканець Верн Б'юкенен і демократ Алсі Хейстінгс.
За жорстокі дії на сьогодні передбачається штраф в розмірі п'яти тисяч доларів.
"Я гордий тим, що боровся в Конгресі за повну і остаточну заборону вбивства і споживання собак і котів в США", — про це говориться в заяві Хейстінгс, що була опублікована після прийняття закону.
Політик закликає американський Сенат терміново підтримати закон.
Також цікаво те, що в документі передбачено виключення. Воно стосується індійських племен, яким дозволено вживати м'ясо цих тварин "в рамках релігійних церемоній".
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Отдых для настоящих мужчин во Львове Как наладить бизнес через интернет Выгодный проект по переработке органических отходов Сонячні електростанції для дому Как создать интернет-магазин?

Последние новости