Шукачі позаземного життя зафіксували в космосі дивні сигнали

12.09.2018 12:37 1

Шукачі позаземного життя зафіксували в космосі дивні сигнали

Астрономи отримали сигнал із дуже віддаленої карликової галактики.
Мова іде про розшифровку радіошуму, що надійшов з карликової галактики, що віддалена на три мільярди світлових років від Землі, пише Собкор.
Вчені, які зайняті розшифровкою 400 терабайт радіоданих, отриманих в рамках проекту міжнародного пошуку позаземного життя SETI, отримали 72 "дивних" сигнали. Про це сказано у дослідженні астрономів з Каліфорнійського університету в Берклі.
Читайте також: Німецький космонавт показав неймовірне фото полярного сяйва з космосу
На думку авторів дослідження, які вивчають "радіошум" з карликової галактики в 3 мільярди світлових років від Землі, джерело сигналу "FRB 121102" є унікальним — воно регулярно подає "швидкі і добре відчутні" радіопоштовхи.
"Їх природа невідома", — заявили в SETI.
Вже було складено декілька теорій походження сигналів. Одна з них передбачає, що їх подає певна розумна позаземна субстанція.
Поштовхи були отримані через радіотелескоп "Грін-Бенк", що знаходиться в американському штаті Західна Віргінія.
Проект SETI існує з 1959 року. На думку засновників, будь-яка технологічно розвинена цивілізація може подавати сигнали на певній частоті. Частково пошуки фінансуються NASA, в основному — американськими компаніями.
Будь-яка людина на планеті може взяти участь у розшифровці сигналів з космосу, скачавши і встановивши на свій комп'ютер програму, яка у фоновому режимі буде обробляти частину "радіошуму".
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Успешное лечение рака почек Регистрация торговой марки без проволочек Трекеры для занятий спортом Смешивающие насосы по выгодным ценам Собственный дизайн картин на холсте

Последние новости