З 1 вересня Укрзалізниця зменшить вартість квитків

31.08.2018 16:45 4

З 1 вересня Укрзалізниця зменшить вартість квитків

"Укрзалізниця" знизить вартість проїзду у пасажирських поїздах далекого сполучення, що курсують територією України. З 1 вересня вступає в дію коефіцієнт 1,02 індексації до тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні.
Про це інформує СобКор.не з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".
В "Укрзалізниці" анонсували зменшення вартості проїзду в поїздах далекого сполучення. Відомо, що на жовтень буде введено ще менший коефіцієнт.
Наприклад, вартість проїзду 31 серпня за маршрутом Київ – Львів у вагоні купе поїзда № 141 коштує 347 гривень 92 копійки, а на наступну п’ятницю аналогічний квиток коштуватиме 333 гривні 92 копійки, у вагоні купе поїзда № 29 Київ – Ужгород коштує 728 гривень 19 копійок, а буде коштувати 696 гривень 39 копійок,
– пояснюють у підприємстві.
Зазначається, що коефіцієнт 1,02 діятиме до кінця місяця, після чого буде введено ще нижчий коефіцієнт – 0,93.
Додамо, що від 20 квітня 2018 року Міністерством інфраструктури визначено 13 різних календарних періодів, які впливають на вартість проїзду. Також на ціну квитка впливає день тижня, у який пасажир розпочинає подорож.
Коефіцієнти вартості проїзду стосуються всіх категорій вагонів, окрім приміських поїздів.
Читайте також: В Україні офіційно розпочали приготування до продажу 12 родовищ
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Научитесь говорить красиво Качественные наклейки по низкой цене Мгновенные займы на карту без отказа любому украинцу Изысканные украшения по низки ценам Самые свежие и актуальные новости Украины

Последние новости