З 1 вересня Укрзалізниця зменшить вартість квитків

31.08.2018 16:45 4

З 1 вересня Укрзалізниця зменшить вартість квитків

"Укрзалізниця" знизить вартість проїзду у пасажирських поїздах далекого сполучення, що курсують територією України. З 1 вересня вступає в дію коефіцієнт 1,02 індексації до тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні.
Про це інформує СобКор.не з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".
В "Укрзалізниці" анонсували зменшення вартості проїзду в поїздах далекого сполучення. Відомо, що на жовтень буде введено ще менший коефіцієнт.
Наприклад, вартість проїзду 31 серпня за маршрутом Київ – Львів у вагоні купе поїзда № 141 коштує 347 гривень 92 копійки, а на наступну п’ятницю аналогічний квиток коштуватиме 333 гривні 92 копійки, у вагоні купе поїзда № 29 Київ – Ужгород коштує 728 гривень 19 копійок, а буде коштувати 696 гривень 39 копійок,
– пояснюють у підприємстві.
Зазначається, що коефіцієнт 1,02 діятиме до кінця місяця, після чого буде введено ще нижчий коефіцієнт – 0,93.
Додамо, що від 20 квітня 2018 року Міністерством інфраструктури визначено 13 різних календарних періодів, які впливають на вартість проїзду. Також на ціну квитка впливає день тижня, у який пасажир розпочинає подорож.
Коефіцієнти вартості проїзду стосуються всіх категорій вагонів, окрім приміських поїздів.
Читайте також: В Україні офіційно розпочали приготування до продажу 12 родовищ
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Интернет-магазин качественных игрушек и одежды для детей Популярное и надежное онлайн казино Вулкан Неон Быстрый выбор подарков ко дню Святого Валентина Быстрое и безболезненное удаление родинок и других новообразований Максим Поляков и Ассоциация Noosphere организовали BestRoboFest в Днепре

Последние новости