Соцмережі підкорили фото нового, надсучасного та екологічно чистого судна

16.08.2018 9:55 0

Соцмережі підкорили фото нового, надсучасного та екологічно чистого судна

Проект Energy Observer — перший в світі водневий, повністю екологічно чистий корабель — був розроблений і створений в США.
Це великий і легкий катамаран Energy Observer — довжиною 30,5 метра і шириною 12,8 метра. Важить він при цьому всього 28 тонн.
Так, в мережі з'явилися перші фотографії ексклюзивного водного транспорту, передає daily-news.com.ua.
Корабель може майстерно маневрувати, а в море він буде вивчати ефективність використання вітрил і сонячних батарей при різному рівні хвилювання моря.
Повідомляється, що сам катамаран Energy Observer був побудований ще в 1983 році, а після цього неодноразово модернізувався, і в крайньому втіленні є надсучасним кораблем.
Як своєрідний паливного резерву буде використаний водень. Для його вироблення адаптована наземна установка електролізу — з води випаровується сіль, а після рідина ділиться на кисень і водень. При цьому водень залишається в спеціальних резервуарах, з яких і буде вилучатись в міру необхідності, що теж є частиною експерименту.
Соцмережі підкорили фото нового, надсучасного та екологічно чистого судна


Відомо, що в 2017 році Energy Observer, за підтримки Toyota Motor Europe, вийшов з порту Сен-Мало у Франції і відправився в 6-річне кругосвітню подорож під час якого планується зайти на катамарані, щонайменше, в 101 порт в 50 країнах світу.
Читайте також: 8 програм Windows 10, які заважають роботі вашого ноутбука
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Имплантация зубов в Киеве это быстро и безболезненно Услуги в сфере грузоперевозок Аренда батутов для тимбилдинга Искусственные цветы для ритуальных услуг Комфортабельная перевозка пассажиров с компанией «КиевТранс»

Последние новости