Енн Гетевей народила другу дитину потай від преси

10.12.2019 17:47 21

Енн Гетевей народила другу дитину потай від преси

Пару бачили з малюком та його старшим братом.
37- річна Енн Гетевей та її 38-річний чоловік Адам Шульман вдруге стали батьками. Цікаво, що пара вирішила обійтися без офіційних заяв. Про поповнення у родині дізналися журналісти. Вони зробили знімки пари з малюком під час їх прогулянки в одному з парків в Коннектикуті. Разом з ними був і старший син, повідомляє СобКор.
Цікаво, що про вагітність акторки стало відомо ще в липні. Про подію повідомила сама акторка.
«Дубль два. Це не для фільму. Без жартів, хочу сказати всім, хто переживає пекло безпліддя або марні спроби зачаття, шлях до обох моїх вагітностей не був простим», - повідомила вона тоді. Вона в деталях розповіла про психологічні та фізичні труднощі жінок, які змагаються з безпліддям.
Вже влітку акторка перебувала на доволі великому терміні вагітності. Проте, представникам ЗМІ не вдавалося роздобути якусь інформацію про пологи. Цікаво, що останні «вагітні» знімки акторка публікувала ще 17 листопада.
Читайте також: Ріта Ора вибрала зухвале брання від українського дизайнера
Нагадаємо, що Енн Гетевей і Адам Шульман вже виховують сина Джонатана, який народився у березні 2016 року. Перед появою цієї дитини зірковій парі також довелося пройти лікування.
Енн Гетевей народила другу дитину потай від преси
Енн Гетевей народила другу дитину потай від преси

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Стильное коктейльное платье в Krisdan Заказать дипломную работу в Киеве Rusaniv Residence – место баланса на Русановке Відмінний житловий комплекс РіверСіті 10 причин займатися Пілатесом

Последние новости