Зеленський розказав, скільки років знадобиться для розведення військ

10.12.2019 15:46 13

Зеленський розказав, скільки років знадобиться для розведення військ

Наразі йдеться про розведення в «простих точках».
Президент України Володимир Зеленський після підсумкової прес-конференції лідерів нормандської четвірки провів брифінг для журналістів і відповів на їх основні запитання, повідомляє СобКор.
Під час розмови з журналістами він зазначив, що домовився у Парижі про розведення військ на трьох нових ділянках на Донбасі. Про які саме ділянки йдеться - вирішуватимуть учасники переговорів у Мінську.
Він також відмітив низький тем розведення військ. За словами Зеленського, воно може зайняти 20 раків. При більшому темпі розведення – 6-8 років.
«…за шість місяців ми розвели три точки. Тому якщо порахувати 408-409 км контактної лінії, то ми будемо розводити 20 років. Мене вже не буде. Тому мені здається, що нам потрібно вирішити проблему конфлікту раніше. Якщо швидше і більшими ділянками - ми можемо розвести за 6-8 років», - зазначив Президент України.
Зеленський також додав, що наразі розведення проведуть в «простих точках». Їх буде вибрано виходячи в інтересів простих місцевих жителів.
Читайте також: У Південній Африці засихає відомий водоспад. Фото
«Тобто, не Щастя або Дебальцеве, де ми не можемо стратегічно, політично... Тому ми говорили про три гуманітарні точки: якийсь перехід, якийсь міст, щоб просто допомогти людям», - сказав Володимир Зеленський.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление корпоративных подарков Карта от IBox Банка на очень выгодных условиях Трекеры для занятий спортом Как сделать квартиру более теплой Итальянская кухонная техника Fabiano в Киеве

Последние новости