Зеленський розказав, скільки років знадобиться для розведення військ

10.12.2019 15:46 18

Зеленський розказав, скільки років знадобиться для розведення військ

Наразі йдеться про розведення в «простих точках».
Президент України Володимир Зеленський після підсумкової прес-конференції лідерів нормандської четвірки провів брифінг для журналістів і відповів на їх основні запитання, повідомляє СобКор.
Під час розмови з журналістами він зазначив, що домовився у Парижі про розведення військ на трьох нових ділянках на Донбасі. Про які саме ділянки йдеться - вирішуватимуть учасники переговорів у Мінську.
Він також відмітив низький тем розведення військ. За словами Зеленського, воно може зайняти 20 раків. При більшому темпі розведення – 6-8 років.
«…за шість місяців ми розвели три точки. Тому якщо порахувати 408-409 км контактної лінії, то ми будемо розводити 20 років. Мене вже не буде. Тому мені здається, що нам потрібно вирішити проблему конфлікту раніше. Якщо швидше і більшими ділянками - ми можемо розвести за 6-8 років», - зазначив Президент України.
Зеленський також додав, що наразі розведення проведуть в «простих точках». Їх буде вибрано виходячи в інтересів простих місцевих жителів.
Читайте також: У Південній Африці засихає відомий водоспад. Фото
«Тобто, не Щастя або Дебальцеве, де ми не можемо стратегічно, політично... Тому ми говорили про три гуманітарні точки: якийсь перехід, якийсь міст, щоб просто допомогти людям», - сказав Володимир Зеленський.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Карта от IBox Банка на очень выгодных условиях ADSL модемы и его виды Успешное лечение рака почек Где купить качественный скважинный насос Широкий ассортимент безопасных игр и приложений для вашего телефона

Последние новости