Бойовики зірвали розведення сил у Петрівському

08.11.2019 17:27 6

Бойовики зірвали розведення сил у Петрівському

В «ДНР» не надали повідомлення про готовність розвести сили.
У штабі Операції об’єднаних сил заявили про зрив розведення сил у районі населених пунктів Богданівка і Петрівське Донецької області.
«Вчора українська сторона, через МЗС, поінформувала ОБСЄ щодо готовності до розведення, повідомляє СобКор.
Сьогодні, 8 листопада, о 12.00 годині, українська сторона готова була розпочати практичний процес розведення сил та засобів на ділянці №3, що в районі населених пунктів Богданівка і Петрівське Донецької області. Дата була визначена, враховуючи останнє порушення режиму припинення вогню на ділянці розведення №3, яке було зафіксовано 30 жовтня цього року», відмітили у штабі ООС.
Проте, сепаратисти не надали повідомлення про готовність розвести сили і засоби у перелічених населених пунктах.
У штабі ООС також відмітили, що бойовики зірвали не лише процес розведення, а й знову порушили міжнародні домовленості.
Читайте також: Зеленський відвідав завод «Укроборонпрому»
Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що у сепаратистів і у штабі ООС називали різні дати розведення. Так, в «ДНР» виступили за розведення сил 9 листопада о 12:00.
Крім того, спецпредставник ОБСЄ в Україні Мартін Сайдік заявив, що виведення сил і техніки почнеться в суботу, 9 листопада 2019 року, о 12:00 за київським часом

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

В каких случаях требуется настройка ГБО 4-го поколения? Лучшие виртуальные игры на деньги с реальными выплатами Надежные и качественные велосипеды и другие товары по доступной цене Качественная и быстрая установка ГБО под ключ Как продать изношенные доллары

Последние новости