Одразу 12 «слуг»: названо новий склад ЦВК

04.10.2019 15:55 6

Одразу 12 «слуг»: названо новий склад ЦВК

Верховна Ради України призначила 17 нових членів Центральної виборчої комісії.
Про це пише СобКор.
Парламентарії окремо затверджували кожну кандидатуру.
Так, новими членами ЦВК стали Оксана Боярчук (кандидатура від фракції "Слуга народу"), Юрій Буглак ("Європейська солідарність"), Олена Гатаулліна ("Слуга народу"), Андрій Гевко ("Голос"), Вікторія Глущенко ("Батьківщина), Віталій Грень ("Слуга народу"), Олег Діденко ("Слуга народу), Сергій Дубовик ("Опозиційна платформа - За життя"), Андрій Євстігнєєв ("Слуга народу"), Ірина Єфремова ("Слуга народу"), Олександра Кармаза ("Слуга народу"), Павло Любченко ("Слуга народу"), Юрій Мірошниченко ("Опозиційна платформа - За життя"), Володимир Перепелюк ("Слуга народу"), Віталій Плукар ("Слуга народу"), Сергій Постівий ("Слуга народу"), Юрій Фрицький ("Слуга народу").
Читайте також: У МВФ повідомили, чи готові спрацювати з новим урядом України
Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 9 вересня вніс до парламенту подання про дострокове припинення повноважень членів ЦВК.
Своє подання Президент, зокрема, мотивував тим, що під час здійснення реєстрації кандидатів на вибори ЦВК нібито діяла упереджено і всупереч принципам, визначеним виборчим законодавством. У поданні також зазначається, що 28 рішень ЦВК були скасовані судами.
3 жовтня народний депутат Олексій Гончаренко оприлюднив сканкопію подання Президента про призначення 17 нових членів ЦВК. Серед них 12 представників від фракції "Слуга народу", 2 - від "Опозиційної платформи - За життя" і по одному кандидату від "Батьківщини", "Європейської солідарності" та "Голосу".
Напередодні Комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував призначити поданих Президентом кандидатів на посади членів ЦВК.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Букеты цветов на заказ для Вас и ваших близких Качественные фильтры глубокой очистки топлива Стул для визажиста – складную модель купит или стационарную? Увлекательные игры в браузере на денежные ставки Где купить качественные восточные системы Rainway из пластика

Последние новости