Свіжа та впевнена: Ірина Шейк поділилася секретами краси

26.09.2019 7:36 5

Свіжа та впевнена: Ірина Шейк поділилася секретами краси

В інтерв’ю для видання ELLE модель Ірина Шейк розкрила свої ритуали краси, яких вона дотримується вже багато років.
Про це пише СобКор.
За словами моделі, регулярність – це вже половина успіху.
Перш за все, кожні вихідні (один раз на тиждень) екскохана Бредлі Купера ходить в лазню. Ірина зізналася, що завжди бере з собою віник та скраб для тіла, аби ця процедура була більш ефективною.
Зауважимо, що гаряче повітря в лазні дозволяє підвищити тонус кровоносних судин, розслабляє м’язи та сприяє інтенсивному потовиділенню за рахунок якого з організму виходять різноманітні токсини.
До речі, лазня також позитивно впливає на нервову систему людини, адже емоційна активність в парильні значно менше, тому що кров відливає від голови і це знижує рівень м'язової і психічної напруги.
Читайте також: «Ніколи не здаюся»: Ірина Шейк розповіла, як важливо бути собою
Друга порада від зірки – перед важливою подією гарно поспіть. Шейк поділилася, що перед кожним своїм виходом на червону доріжку вона має гарно виспатися, щоб її обличчя мало свіжий вигляд, а під очима не було темних кругів.
Як бачимо, почуття впевненості може виникнути лише тоді, коли ти відчуваєш себе гарною та живеш у гармонії з власним тілом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Пластиковые панели по доступной цене Центр пластической хирургии “GRACE” поможет исполнить вашу мечту Каталог качественных джинсов для женщин Быстрые кредиты под залог авто Как приобретать мобильный телефон через интернет

Последние новости