Яйця на сніданок: фахівці розповіли про вплив на серце

21.09.2019 16:37 6

Яйця на сніданок: фахівці розповіли про вплив на серце

Деякий час тому зарубіжні вчені заявили, що вживання яєць може підвищувати ризик серцевих недуг.
Про це пише СобКор.
У новому дослідженні фахівці встановили, коли з’їдені за сніданком яйця дійсно можуть нашкодити.
Співробітниками Техаського університету було проведено два експерименти, щоб з’ясувати, наскільки істотною може бути шкода від яєць, вживаних на сніданок. Насамперед із боку ряду вчених було висловлено думку про те, що курячі яйця є багатим джерелом холестерину і тому їх щоденне споживання ніяк не можна вважати здоровою звичкою. Звучала навіть думка про те, що вживання яєць в цьому плані завдає людському здоров’ю шкоди більше, ніж горезвісний фастфуд, сприяючи розвитку атеросклеротичних явищ, передінфарктних і передінсультних станів.
Читайте також: Здоровий сніданок: які страви корисні для дитини зранку
Однак проведені експерименти не підтвердили такої властивості яєць. Їх автори констатували, що регулярне вживання яєць зовсім не призводить до надлишку насичених жирів в організмі, які б могли сприяти виникненню проблем з серцем і судинами.
Дослідники відзначили, що часто, говорячи про яйця на сніданок, люди мають на увазі смажену яєчню, яка містить у собі додаткові інгредієнти, і саме вони значно підвищують жирність і калорійність страви в цілому. Вживати яйця в такому комплекті фахівці не рекомендують.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить биологически активные добавки NowFoods Правильное питание – залог здоровья Варочная поверхность и духовой шкаф Фабиано по лучшим ценам Где купить качественный кабель Огромный ассортимент запасных частей для ремонта бытовой техники

Последние новости