Фахівці розповіли, як не набирати вагу з віком

15.09.2019 22:36 6

Фахівці розповіли, як не набирати вагу з віком

Дослідження вчених зі Швеції та Франції показало: набір ваги з віком неминучий, якщо не обмежувати себе в калоріях.
Про це пише СобКор.
Шведські вчені з Каролінського інституту і французькі з Ліонського університету 13 років спостерігали за групою з 54 чоловіків і жінок. Фахівців цікавили зміни ліпідного обміну в жировій тканині, оскільки до цих пір було неясним, чи є такий обмін постійним процесом протягом усього життя.
Ліпідний обмін, або метаболізм ліпідів – це складний біохімічний та фізіологічний процес, що відбувається в деяких клітинах живих організмів. Він включає в себе розщеплення, перетравлення і всмоктування надходять разом з їжею ліпідів в травному тракті, транспортування жирів з кишечника та інші функції.
Читайте також: Лікарі пояснили, чому вагітним небезпечно набирати вагу
Нове дослідження показало, що по мірі віку у всіх людей, за якими велося спостереження, відбулося зниження ліпідного обміну в жировій тканині – ліпіди з жирової тканини стали віддалятися повільніше. Таким чином, уклали дослідники, люди набирають вагу в зв’язку з тим, що у них знижується швидкість ліпідного обміну.
Водночас вони встановили, що існує спосіб не набрати масу з роками. Дослідники констатували, що «компенсувати зниження швидкості можна за рахунок зниження обсягу споживаних калорій».
За словами вчених, учасники проекту, які не скорочували кількість харчових калорій, в середньому додали у вазі на 20 відсотків від початкового.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Климатбуд – системы вентиляции и кондиционирования Казино Вулкан Вегас – надежный поставщик азартных игр онлайн Услуги в сфере грузоперевозок Как эффективно прорекламировать свой товар Ковані перила – це завжди родзинка у вашому будинку

Последние новости