В Америці лікар-колекціонер збирав ембріони

15.09.2019 20:36 6

В Америці лікар-колекціонер збирав ембріони

Понад 2 тис. медичних останків ембріонів були знайдені в будинку колишнього лікаря.
Про це пише СобКор.
Доктор Ульріх Клопфер раніше працював у клініці, яка займалася абортами, в Індіані.
Офіс шерифа повідомив, що було виявлено 2246 збережених останків ембріонів, але немає жодних доказів того, що медичні процедури проводили в домашніх умовах.
Ульріх Клопфер помер 3 вересня, тривалий час він працював лікарем в клініці, яка займалася абортами в Саут-Бенд, штат Індіана. Штат відкликав ліцензію клініки в 2015 році. Міністерство охорони здоровʼя штату Індіана раніше подавало скарги на клініку, звинувачуючи її у відсутності реєстру пацієнтів, політики щодо медикаментозного аборту і керівного органу для визначення цієї політики.
Читайте також: Супрун розповіла про обов’язкове ліцензування для лікарів
Клопфер тоді вже не практикував, але він сказав членам комісії, що за 43 роки проведення абортів — жодного разу не втратив пацієнтку і сподівається відкрити власну клініку.
Ульріх Клопфер був одним з найпродуктивніших лікарів по абортах у штаті Індіана. За кілька десятиліть він провів тисячі процедур.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Собственная разработка и производство заправочных станций Продукция для планирования и саморазвития Про види і обов’язки програмістів 1С Нерухомість в Ірпені: таунхауси від забудовника Горелки для отдыха на природе

Последние новости