Медики розповіли, чому корисне вино перед сном

13.09.2019 5:42 6

Медики розповіли, чому корисне вино перед сном

Дослідження Альбертського університету в Канаді показали, що користь від келиха червоного вина рівносильна тій, що ми отримуємо від години в спортзалі.
Про це пише СобКор.
Вчений Джейсон Дік виявив, що, як і фізичні вправи, ресвератрол (речовина, яка міститься в червоному вині) запобігає накопиченню жиру в жирових клітинах.
Ці хороші новини підтверджують вчені з Вашингтонського університету і Гарварду, які довели, що 1-2 келихи вина за вечерею можуть допомогти з втратою ваги. Згідно з дослідженнями, ви можете запобігти збільшенню ваги на 70%, випиваючи принаймні два келихи вина в день. Краще червоного, так як воно містить ресвератрол.
Читайте також: Вчені розповіли про продукти, які провокують безсоння
Для досягнення максимального результату вино потрібно пити увечері, так що розпивання цього напою за обідом, на жаль, не виправдовується.
Очевидно, що калорії, що містяться у вині, допоможуть побороти бажання що-небудь з’їсти після вечері, що часто є причиною зайвої ваги.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Casino X дает всем игрокам установку на успех Металлические шкафчики для раздевалок Вступительный этап в безграничный мир Качественный, безопасный и надежный гемблинг Популярное направление в пассажирских перевозках

Последние новости