• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Медики розповіли, як правильно діагностувати рак легенів

10.09.2019 15:06 6

Медики розповіли, як правильно діагностувати рак легенів

Дослідження показало, що за допомогою цього аналізу рак легенів можна виявити за 4 роки до того, як його можна побачити на рентгені.
Про це пише СобКор.
А це набагато збільшує ймовірність повної перемоги над страшною хворобою.
Смертність від цієї хвороби надзвичайно висока ще й тому, що рак знаходять на пізній стадії. 93% жертв раку легенів - це курці, і характерні симптоми на зразок кашлю, неприємних відчуттів в грудях і задишки вони списують на свою шкідливу звичку. Коли у людини з'являються гострі болі, вона швидко худне і починає кашляти кров'ю, то рак легенів, як правило, вже дає метастази по організму. Саме тому так важливо виявляти цю хворобу на першій або другій стадіях, коли вірогідність перемоги над пухлиною дуже висока.
Читайте також: Медики розповіли про новітній метод регенерації легенів
Дослідження за участю 12 000 жителів Великобританії показало, що досить швидкий за часом проведення аналіз крові дозволяє виявити рак за 4 роки до того, як його можна буде побачити на рентгені або МРТ. Дослідники з University of St Andrews довели, що за допомогою цього аналізу можна виявляти значно більшу кількість пацієнтів з пухлинами легких на першій і другій стадіях. Так, аналіз засік 41% пацієнтів на першій і другій стадіях, які пройшли через цей метод діагностики разом з комп'ютерною томографією.
Якщо ж діагностика обмежувалося тільки комп'ютерною томографією вже після виникнення симптомів, то лише 27% пацієнтів дізналися про свій діагноз саме на першій або другій стадіях. А це значить, що залишилися 73% хворих мали рак легенів на третій або четвертій стадіях, коли він практично невиліковний.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Высший пилотаж среди кальянов — кальяны Amy Нерухомість в Ірпені: таунхауси від забудовника Батарейки оптом для вас Букеты цветов на заказ для Вас и ваших близких Смешивающие насосы по выгодным ценам

Последние новости