Через негоду Британія перетворилась на Венецію

01.08.2019 19:06 6

Через негоду Британія перетворилась на Венецію

Деякі населені пункти Туманного Альбіону щедро затопило.
Про це пише СобКор.
Найбільше від стихії дісталося розташованому в центрі країни графству Чешир.
Численні райони в центрі, північному заході і північному сході Англії попередили про повені, а через дощі і грози на північ від міст Шеффілд і Лінкольн оголосили "жовтий" рівень погодної загрози. Жителі Манчестера намагаються боротися зі стихією самостійно і будують саморобні греблі з мішків з піском.
Читайте також: Негода в Італії: загинуло 20 осіб
У деяких районах на півночі Англії випало по 15-20 мм опадів за годину, через що метеорологи припускають ймовірність затоплення будинків і підприємств.
До того ж, у містечку Пойнтон евакуювали кілька десятків жителів, а місцевих жителів попередили не ігнорувати знаки "дорога закрита".
Нагадаємо, що пекельна спека змінилася опадами не тільки в Сполученому Королівстві, але і в Німеччині: через сильні зливи і грози північ країни затопило, а в Берліні на деякий час навіть ввели надзвичайну ситуацію.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Возможность создания шедевра своими руками Огромный каталог шин на разные марки авто Сервис по поиску специалистов для ремонтных работ Интернет-магазин медицинских товаров Вид на постоянное жительство в Украине. Предоставление всех необходимых услуг для оформления

Последние новости