Надрукувала на принтері: у Німеччині жінка хотіла за фальшиві євро купити авто

18.07.2019 0:26 6

Надрукувала на принтері: у Німеччині жінка хотіла за фальшиві євро купити авто

У німецькому місті Кайзерслаутерн жінка хотіла купити автомобіль в салоні за 15 тисяч євро, надрукованих на звичайному принтері.
Про це пише СобКор.
Місцева поліція заявила, що банкноти в 50 і 100 євро були надруковані на звичайному струйному принтері з використанням звичайного паперу для принтера.
Обшукавши будинок 20-річної жінки в сусідньому місті Пірмазенс, поліція повідомила, що виявила принтер, заповнений щойно надрукованими "грошима" і підроблені євро на 13 000 євро.
Читайте також: У Києві аферист виманив 50 тисяч євро у клієнта обмінника
За даними Федеральної кримінальної поліції Німеччини, "імітація грошей з наміром виставити їх на продаж" карається щонайменше одним роком тюремного ув'язнення. Державний обвинувач ще не висунув проти жінки кримінальні звинувачення.
Хоча професійні фальшивомонетники використовують дуже складне устаткування, BKA каже, що любителі можуть легко отримати доступ до обладнання онлайн, і що "ніяких спеціальних знань" не потрібно. Банкнота номіналом 50 євро є найбільш часто підроблюваною.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Статьи про содержание домашних животных и корм для них Ремонт гидравлики спецтехники и токарная обработка металла Послеоперационный бандаж: какие бывают и как использовать Вам нужно эконом такси в Киеве? Обращайтесь в Экспресс Такси Написание научных работ на заказ

Последние новости