КСУ оприлюднив рішення щодо закону про декомунізацію

17.07.2019 2:05 6

КСУ оприлюднив рішення щодо закону про декомунізацію

КСУ визнав закон "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки" конституційним.
Про це пише СобКор.
Відповідне рішення оприлюднила прес-служба суду.
Так, 16 липня 2019 року Конституційний Суд України прийняв рішення у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки" .
Цим Рішенням Суд визнав відповідним Конституції України (є конституційним), Закон України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки" від 9 квітня 2015 № 317-VІІІ із змінами.
Читайте також: У Києві скасували перейменування проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича
"З'ясувавши легітимність мети прийняття Закону і здійснивши його всебічний аналіз, Конституційний Суд України дійшов висновку, що пропаганда комуністичного режиму і нацистського режиму, публічне використання їх символів є спробою виправдати тоталітаризм і запереченням конституційних принципів та демократичних цінностей, захист яких є обов'язком всіх органів державної влади, а Закон є конституційним", - йдеться в рішенні.
Рішення Конституційного Суду України є обов'язковим, остаточним і таким, що не може бути оскаржене.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Туры в самый южный курорт Египта Марса-Алам из Киева Удаление нежелательных волос методом лазерной эпиляции в Киеве Оригинальное поздравление близких людей Кровельные работы высокого качества Диваны для кафе и ресторанов в ассортименте

Последние новости