Лікарі розповіли, як побутова хімія впливає на ожиріння

13.07.2019 10:05 6

Лікарі розповіли, як побутова хімія впливає на ожиріння

Боротися з ожирінням важко не тільки тому, що схуднення вимагає сили волі, якої часто не вистачає.
Про це пише СобКор.
Судячи з останніх даних, ми в прямому сенсі купаємося в хімікатах, які змушують наше тіло накопичувати жир.
Американські ендокринологи взяли 194 зразки пилу в домівках штату Північна Кароліна. Вони виділили з пилу хімічні домішки й протестували їх на здатність стимулювати розвиток жирових клітин на клітинній моделі.
Виявилося, дві третини виділених речовин запускали механізми, які приводили до розростання зразків жирової тканини. Причому для цього були потрібні зовсім невелика кількість – 100 мікрограмів.
Читайте також: Лікарі назвали звичку, яка сприяє схудненню
Зараз вчені прицільно займаються хімікатами, яких було особливо багато в зразках з тих будинків, де жили діти з ожирінням. Багато з них містяться в пральних порошках, засобах для чищення поверхонь і миття посуду, а також в косметичних засобах і фарбах.
До речі, ожиріння – далеко не єдина проблема, якою нас може нагородити домашнє прибирання. Нещодавно в журналі Scientific Reports були опубліковані дані про те, що фталати (діетілгексілфталат) і бісфенол-153 (поліхлоровані дифенил-153) можуть знижувати чоловічу фертильність. Ці речовини є у всьому, що оточує сучасну людину: в пластмасових предметах, фарбах і навіть в килимових покриттях.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Кухонная техника - только Braun: 5 причин купить официальную продукцию от немецкого бренда Качественные алмазные круги для болгарки Лечение алкоголизма в Харькове: куда обращаться? Современные вытяжки для кухни с дополнительными функциями Лучшие цветы с адресной доставкой по Киеву

Последние новости