Супрун попередила, на скільки хвилин скорочує життя кожна година за телевізором

10.07.2019 8:37 6

Супрун попередила, на скільки хвилин скорочує життя кожна година за телевізором

Перегляд телевізора пов'язаний з підвищеним ризиком передчасної смерті, деяких видів раку, серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу, ожиріння і проблем зі сном.
Про це пише СобКор.
В.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 9 липня, повідомила, що перегляд телевізора більше трьох годин у день удвічі підвищує ризик передчасної смерті, а також кожна година перегляду телевізора після 25 років скорочує життя майже на 22 хвилини.
Вона також нагадала, що перегляд телевізора часто супроводжується малорухливим способом життя, а також служить виправданням для поїдання нездорової їжі.
Супрун також підкреслила, що перегляд телевізора змушує людей відчувати себе ізольовано і самотньо, підсилює симптоми депресії і погіршує настрій.
Читайте також: Супрун розповіла про небезпечну іпохондрію
Уляна Супрун радить "частіше рухатися" під час перегляду телевізора. Наприклад, можна ставити пульт управління далеко від крісла, щоб частіше виникала необхідність вставати.
"Не робіть перегляд телевізора виправданням, щоб поїсти нездорову їжу", — пише керівник МОЗ.
Вона радить обирати здорові снеки чи не їсти перед телевізором взагалі. Також Супрун нагадує, що слід критично сприймати всю інформацію та аналізувати її.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ювелирная мастерская: эксклюзивные украшения под заказ Большой выбор женских босоножек Winx Club на Rozetka.ua Поворотные камеры и умный звук поможет в распознавании лиц Лучший бюджетный телефон 2019 года с качественным “железом” — Doogee Y8

Последние новости