«Пітер Македонський»: пранкери зателефонували прем’єру від імені Порошенка

10.07.2019 6:37 6

«Пітер Македонський»: пранкери зателефонували прем’єру від імені Порошенка

Російські пранкери Володимир Кузенцов і Олексій Столяров опублікували відео розіграшу македонського прем'єр-міністра Зорана Заєва від імені колишнього президента України Петра Порошенка.
Про це пише СобКор.
На YouTube-каналі пранкерів повідомляється, що загалом відбулось три телефонні розмови до публікації цих пранків – наприкінці серпня 2018 року, у січні 2019 року та 20 квітня 2019 року.
Заєв спілкувався з пранкерами про зовнішню політику — про російську агресію, відносини між Сербією і Косово, небезпечний вплив Росії на Балканах, а також відносини з ЄС і НАТО.
У розмові "Порошенко" каже Заєву, що має шоколадний бізнес в Україні, і хотів би розширити його у Македонії – наприклад, збудувати шоколадну фабрику. На що македонський прем’єр відповідає: "Будь ласка, приїжджайте до мене, не обов’язково з офіційним візитом, навіть у приватному порядку".
Читайте також: Смешко висловився про поразку Порошенка
В одній з розмов "Порошенко" каже, що українські вчені "встановили", начебто українці - це стародавні шумери, а територія України в один період підпорядковувалася Александрії.
У відповідь македонський прем'єр сказав, що "читав про це". "Порошенко" додав, що Вінниця, звідки він родом, була заснована Александром Македонським. "Справа в тому, що йому подобалось вино звідти" - сказав пранкер.
"Порошенко" також переконував, що українські вчені встановили його родинні зв'язки Македонським. "Тому тепер я можу називатися Пітер Македонський", - заявив він.
"Але це лише коротка історія. Річ у тому що я хочу перейменувати своє місто у Східну Македонію", - додав "Порошенко", на що македонський прем'єр відповів: "Це цікаво у тому числі тому, що це пов’язано з історією. Не бачу причин, щоб хтось був проти".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Опасно ли играть в онлайн-казино Интересные варианты фотосессии для девушек Топ новости России на одном сайте Одесса онлайн – самые свежие новости Основные категории спортивного питания опишет proteininkiev.com

Последние новости