Денісова повідомила про нову передачу ув’язнених з "ЛНР"

05.07.2019 2:35 6

Денісова повідомила про нову передачу ув’язнених з

Поточного місяця заплановане чергове переміщення групи осіб на підконтрольну українській владі територію із в’язниць на окупованих територіях Луганської області.
Про це пише СобКор.
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на сторінці у Facebook повідомила: «З 12 грудня 2018 до 24 травня цього року відбулося 6 переміщень громадян України, які відбували покарання на окупованій території Луганської області. Загалом, за цей період було переміщено 268 громадян України, 49 з який вже звільнені. В липні планується чергове переміщення…Подібне переміщення з тимчасово окупованої території Донецької області відбувалося востаннє в грудні минулого року».
Вона розповіла, що провела зустріч з координатором ОБСЄ у робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи у Мінську Тоні Фрішем щодо моніторингу дотримання прав ув’язнених по обидва боки лінії розмежування, а також щодо перспектив обміну полоненими та в’язнями.
Читайте також: Мережею шириться відео знущань над ув'язненими в Росії
«Є ще одна категорія наших громадян, які були засуджені до 2014 року та відбувають покарання на території України. Але матеріали їхніх кримінальних справ залишилися на тимчасово окупованих територіях. Це унеможливлює перегляд їхніх справ за нововиявленими обставинами. Я попросила Тоні Фріша посприяти у передачі українській стороні цих кримінальних справ», – додала Денісова.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые выгодные ставки на сайте GGBet Пластиковые окна по доступным ценам в Днепре Межкомнатные двери по выгодным ценам Вкус праздника или в хорошей компании и лобстер сладкий Стильное коктейльное платье в Krisdan

Последние новости