Вчені назвали дієту, яка може продовжити життя

22.06.2019 14:05 6

Вчені назвали дієту, яка може продовжити життя

Страви середземноморської кухні зменшують частку жиру в печінці, серці, підшлунковій залозі та в інших органах, що може значно збільшити тривалість життя.
Про це пише СобКор.
До такого висновку прийшли вчені з Університету Бен-Гуріона (Ізраїль). «Ми показали, що позбавлення від запасів жиру в печінці впливає на здоров’я в довгостроковому плані помітно сильніше, ніж просте схуднення», — заявила одна з авторів роботи Ірис Шай.
Вчені набрали групу з декількох сотень добровольців, які страждали від зайвої ваги. Протягом півтора року вони вивчали вплив середземноморської дієти та інших типів дієтичного харчування на їхнє здоров’я.
Виявилося, що люди на всіх дієтах схудли приблизно однаково, проте стан їх здоров’я помітно відрізнявся. Так, добровольці, що сиділи на середземноморській дієті, помітно рідше страждали від діабету, високого тиску та інших проблем з серцем. За словами дослідників, це пов’язано зі скороченням жиру на печінці, серці та інших внутрішніх органах.
Читайте також: Дослідники назвали звичку, яка скорочує життя
Згідно з підрахунками вченим, що сиділи на середземноморській дієті вдалося скоротити рівень жиру на внутрішніх органах на 10-30%, що значно поліпшило стан їх кровоносної системи та зробило їх організм більш чутливим до інсуліну.
Ця дієта заснована на природних звичках харчування, які сформувалися у жителів узбережжя Середземного моря. В основному режим харчування складається зі свіжих овочів, фруктів, горіхів, бобів, морепродуктів, макаронних виробів з цільного зерна і твердих сортів пшениці.
Основне джерело жирів на такій дієті-це рослинні масла, переважно оливкова.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить качественные автотовары по доступным ценам в интернет-магазине UCAR Ремонт гидравлики спецтехники и токарная обработка металла Durilium Airglide от Tefal: новый уровень утюжки Какие цветы стоит дарить летом Как выбрать строительный фен

Последние новости