У Німеччині пожежники врятували необережну білку

21.06.2019 17:45 6

У Німеччині пожежники врятували необережну білку

У Дортмунді білочка спробувала вибратися з каналізації в Дортмунді і опинилася в досить скрутному становищі: її голова міцно застрягла в кришці люка.
Про це пише СобКор.
Місцеві жителі, які помітили тварину, зателефонували пожежникам. Вони спочатку спробували самі врятувати білку, однак після декількох безуспішних спроб їм довелося проявити винахідливість.
Пожежники зняли кришку люка прямо разом з білкою і відвезли його у ветеринарну клініку, де лікар благополучно витягнув її з кришки. Вся операція проходила під наркозом. Білка отримала незначні травми шиї, і тому її довелося на деякий час залишити в клініці для подальшого лікування.
Читайте також: Десять метрів від землі: у Рівному дивовижним чином врятували кота
Пожежникам в Німеччині часто доводиться рятувати тварин. То ворона заплутається в мотузці на дереві, то розтовстілий за зиму щур також застрягне в каналізаційному люку... При цьому абсолютна більшість німецьких пожежників - добровольці, які навіть не отримують зарплату.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Летние шины по доступным ценам Бытовые кондиционеры Лучшие мастера мужской красоты ждут в барбершопе Организация «Летнего кинолагеря мира» Где заказать кузовные запчасти для авто?

Последние новости