Гройсман зробив «приємне» побажання БПП і «Батьківщині»

17.06.2019 16:25 6

Гройсман зробив «приємне» побажання БПП і «Батьківщині»

Він вважає, що в Раді повинні бути "нові сили", до яких відносить і свою партію.
Про це пише СобКор.
Прем'єрміністр Володимир Гройсман назвав "старими партіями" Батьківщина" і "Блок Петра Порошенко" – від останньої він обирався у Верховну Раду в 2014 році.
"Старі партії, такі як БПП, "Батьківщина" повинні відійти в минуле. У них була можливість приймати важливі для країни рішення, але вони цього не зробили", - заявив Гройсман.
Глава уряду вважає, що замість них в майбутній парламент повинні увійти "нові сили", до яких він відносить "Слугу народу", "Голос" і свою партію "Українська стратегія".
Читайте також: Гройсман зробив гучну заяву стосовно українського газу
При цьому Гройсман переконаний, що Верховній Раді потрібні не тільки "нові обличчя", але і досвідчені політики у складі нових партій.
"Вважаю, що критерій "тільки нові обличчя в парламенті", - не повинен бути визначальним. У нас, з одного боку, молода, з іншого - професійна команда. У нас є історія, і ми можемо відповідати за всі свої успіхи, так і за недоробки", - сказав прем'єрміністр.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить качественные восточные системы Rainway из пластика Курсы маникюра в центре Ирины Клапша Грузоперевозки по всему миру с Профи Карго сервис Натуральные одеяла из овечьей шерсти в Украине Любимые фильмы в свободном доступе

Последние новости