Зеленський пожалівся на Порошенка, який вставляє «палки в колеса» НАБУ

31.05.2019 1:08 5

Зеленський пожалівся на Порошенка, який вставляє «палки в колеса» НАБУ

Зеленський звинуватив Порошенка в перешкоджанні міжнародного співробітництва НАБУ.
Про це пише СобКор.
Президент Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ невідкладно проінформувати Раду Європи і ООН про законодавчі повноваження Національного антикорупційного бюро України здійснювати міжнародне співробітництво і пряму комунікацію з антикорупційними органами інших країн.
Читайте також: Франція та Німеччина напружилися: Саакашвілі заявив, що зробить з Україною
Зеленський підкреслив, що, згідно із законодавством, НАБУ наділене повноваженнями центрального органу з міжнародного співробітництва в розслідуванні кримінальних проваджень, тобто Бюро може безпосередньо комунікувати з міжнародними партнерами з розслідування корупційних дій, передавати і отримувати запити про міжнародну правову допомогу.
"Однак, через відсутність політичної волі з боку колишнього президента України і з метою перешкоджання роботі НАБУ реалізація повноважень Бюро здійснювати міжнародне співробітництво блокувалося", - йдеться в заяві Зеленського.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Украинский бизнес форум Как устранить проблемы со смартфоном Xiaomi Модная обувь от украинского бренда Emmelie Delage Большой выбор качественных бензиновых цепных пил Аналитические весы для лабораторий любого уровня

Последние новости