Лось і машина: в Києві трапилася трагічна ДТП

31.05.2019 13:26 7

Лось і машина: в Києві трапилася трагічна ДТП

У Києві вранці 31 травня на Південному мосту мікроавтобус Mercedes збив лося.
Про це пише СобКор.
Лось помер, повідомляється на сторінці "Київ оперативний" у Facebook.
"Сьогодні вранці на Південному мосту водієм автомобіля Mercedes було збито лося. На жаль, тварина загинула", – йдеться в повідомленні, до якого долучено відео (18+).
Читайте також: У Великобританії на вокзалі трапилася різанина
Відзначимо, що в Україні тварини не часто виходять на дороги, але ДТП трапляються.
У скандинавських країнах для попередження загибелі великих тварин на дорогах встановлено сітки, а в місцях міграції тварин – попереджувальні знаки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Rockwool каменная вата: инструкция по укладке от А до Я Как получить наследство в Италии Кредит під заставу нерухомості: Швидкий шлях до фінансування Экскурсии по Будапешту: лучшие маршруты, поездки и идеи отдыха Цифровая экосистема: Как НФТ меняет правила игры

Последние новости