«Динамо» упевнено обіграло львів’ян

27.05.2019 3:45 6

Київське "Динамо" перемогло "Львів" у черговому матчі чемпіонату України – 2:1.
Про це пише СобКор.
Кияни першими пропустили. Сідіклей пропустив по своєму флангу бразильця Альваро, а голкіпер Бущан не зреагував на постріл у ближній кут.
Кияни переломили хід гри в другому таймі. Львів'яни притиснулися до власних воріт і почали тягнути час. Однак це не допомогло.
Спочатку Артем Бесєдін головою замкнув подачу Де Пени на 78 хвилині. А ще через 6 хвилин Микита Бурда у високому стрибку головою потужно пробив по воротах гостей – 2:1.
Кияни грали без багатьох дискваліфікованих і травмованих виконавців.