Lama презентувала запальний кліп. Відео

20.05.2019 21:36 6

Lama  презентувала запальний кліп. Відео

Нещодавно співачка з Прикарпаття Lama перезентувала нову пісню. Відтак поділилася в Instagram знімком, на якому її просто не впізнати.
Про це пише СобКор.
43-річна артистка вирішила поекспериментувати з іміджем. Тепер вона - білявка з дредами.
Прикарпатка зазначила, що на такі трансформації її наштовхнула нова відеоробота "Дим", який вже вийшов і набрав 62 585 переглядів.
Читайте також: Христина Соловій презентувала новий кліп. Відео
"На перший погляд, я намагалася написати драйвовий трек, досить просту пісню з гарною мелодикою, приспів якої б легко запам'ятовувався. Тому, можливо, використання слова "курив" може здатися досить дивним. До речі, під час написання синглу мене намагалися відрадити від використання цієї алегорії, але я наполягла на своєму. Думаю, після виходу кліпу всі зрозуміють, що я мала на увазі", – розповіла співачка.
Наталя Дзеньків у кліпі «запалила» з відомим танцюристом та екс-учасником відомого телешоу "Танці з зірками" Максом Єжовим.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Встраиваемые холодильники Bosch по доступной цене Эффективная SEO стратегия Развивающие игры для детей Товарно-биржевые услуги Военная одежда, тактическое снаряжение и различные милитари аксессуары в магазине Tactical Gear

Последние новости