Кім Кардашян назвала ім’я новонародженого сина

18.05.2019 16:36 6

Кім Кардашян назвала ім’я новонародженого сина

Світська левиця Кім Кардашян стала мамою в четверте, вона оголосила ім'я свого малюка-хлопчика від сурогатної матері – Псалм Вест.
Про це пише СобКор.
У подружжя Кім Кардашян та Каньє Вест вже є троє дітей – Норт, Сейнт і Чікаго, які перекладаються "північ", "святий" і "місто Чикаго". З іменем для свого четвертого новонародженого маляти пара змогла по-справжньому здивувати. Псалм в українському перекладі означає як "псалом", тобто ліричний молитовний твір або пісня.
Новину про це сповістила сама Кім Кардашян у своєму Instagram, де опублікувала скріншот з листування зі своїм чоловіком на смартфоні.
Читайте також: Кім Кардашян вразила яскравим образом на вечірці
"Неймовірний День матері з приходом нашої четвертої дитини. Ми благословенні без меж. Ми маємо все, що потребуємо", – прокоментував народження сина Каньє Вест і прикріпив фотографію малюка, який лежав в колисці.
Ймовірно, ініціатором вибору такого імені для хлопчика став репер Каньє Вест, адже останнім часом він активно почав цікавитись релігією.
На нове ім'я користувачі по-різному відреагували в соціальних мережах, а деякі навіть обурились, що зіркові батьки поклали малюка на надто м'який матрац, ще не призначений для такого віку дитини.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные бумажные обои от известных производителей Дезинфекция рук и поверхностей в коммерческих и медицинских учреждениях Гандбольные мячи для вас Как выбирать мотоблоки и мотокультиваторы Качественное создание сайтов

Последние новости