Адель весело прокоментувала своє розлучення

04.05.2019 0:47 6

Адель весело прокоментувала своє розлучення

30-річна Адель досить у незвичний спосіб прокоментувала своє розлучення.
Про це пише СобКор.
Нещодавно стало відомо, що співачка розійшлася зі своїм чоловіком – 45-річним бізнесменом Саймоном Конеккі після восьми років сумісного життя.
Але замість звичайної реакції жінки (сльози, дзвінки подружкам і т.п.) Адель вирішила продемонструвати своє почуття гумору. На своїй сторінці в Instagram артистка опублікувала мем. При чому, на світлині зображена сама виконавиця.
Фотоколаж складається з двох світлин. На одному знімку Адель виглядає надто сумною, а вираз її обличчя точно не приховує розпачу та розчарування. А ось у другому кадрі знаменитість виглядає більш, ніж веселою та впевненою.
Читайте також: Відома британська співачка розлучилася з чоловіком: цікаві деталі
Шанувальники одразу зрозуміли, що нова публікація присвячена емоціям співачки, які вона відчула після розлучення. Здається, Адель вже змирилася з тим фактом, що її подружнє життя завершене.
Підтверджує ці здогадки і той факт, що не так давно зірку застукали у гей-барі в Нью-Йорку, де вона відривалася з зірковою подругою Дженніфер Лоуренс.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

ОСАГО – надежная финансовая поддержка при ДТП Ламинат от ПолMall – выгодный выбор Интернет-магазин туристического снаряжения Авторские туры в Карпатах от компании «Dokarpat» Детское питание: переход от грудного вскармливания к твердой пище

Последние новости