Експерти назвали найбрудніші місця на кухні

15.04.2019 11:17 5

Експерти назвали найбрудніші місця на кухні

Експерти назвали осередки скупчення бактерій на кухні і розповіли про правила чистоти.
Про це пише СобКор
Продукти. Нехтування чистотою тут може довести до зараження кишковою паличкою. Ця бактерія часто накопичується в сирих продуктах, рибі, м'ясі, також потрібно остерігатися вживання недосмажених та недоварених страв. «Нагородити» бактеріями можуть погано вимиті фрукти, овочі і зелень.
Сумки та пакети. Сумки та пакети з продуктами, які приносяться додому, захоплюють з собою із зовнішнього світу і різні бактерії. Ось чому їх ніколи не потрібно розміщувати в будинку на поверхнях, з якими часто контактують мешканці, — наприклад, на столі.
Раковина. Ще одне місце скупчень бактерій на кухні. За словами фахівців, а раковині не слід занадто довго тримати брудний посуд. Саму раковину також необхідно систематично очищати.
Читайте також: Екзема: прості рецепти, які залікують травми шкіри
Відро для сміття. Експерти радять обробляти відро для сміття дезінфікуючими засобами не рідше одного разу на місяць.
Холодильник. Експерти нагадують: в холодильнику не можна тримати по сусідству на одній полиці сиру і готову їжу. Крім того, холодильник, в якому бактерії накопичуються дуже швидко, необхідно регулярно мити.
Губки для посуду. Експерименти акцентували увагу на тому, що немає способів абсолютного знезараження використаної губки для миття посуду. Фахівці радять міняти губки кожні п'ять днів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новейшие кондиционеры по доступной цене Клинкерную плитку купить в Киеве Авторазборка японских внедорожников и седанов марки Honda – найдутся все детали Качественная техника для фото и видео операторов от Fotobym Большой ассортимент клеев по низким ценам

Последние новости