Влітку вийде посмертна платівка відомого діджея

06.04.2019 15:56 8

Влітку вийде посмертна платівка відомого діджея

Цього року побачить світ нова музична платівка шведського діджея Avicii, який помер у квітні 2018 року.
Про це пише СобКор.
Інформацію про реліз посмертного лонгплею музиканта підтвердив шведський продюсер Карл Фальк.
Він повідомив, що платівка матиме назву Tim на честь Avicii, справжнє ім'я якого Тім Берглінг. Крім того, стало відомо, що перший сингл з альбому, композиція S.O.S вийде вже наступного тижня.
«Я намагався продюсувати цей альбом крізь чужі очі і чужі вуха. Крізь людину, якої вже з нами немає. Я весь час критикував себе, весь час запитував себе, сподобалося б це Тіму чи ні», — сказав Фальк.
Продюсер додав, що треки, які увійшли в посмертний альбом, були завершені покійним діджеєм на 75-80 %.
Читайте також: Епатажні панки їдуть до Києва з концертом
«Залишилася колекція майже готових пісень, а також нотатки, листування в електронній пошті і в смартфоні, в якому він говорить про те, як ця музика повинна звучати. Це дуже особистий альбом», — підсумував Фальк.
Нагадаємо, шведський діджей і музичний продюсер Avicii помер 20 квітня 2018 року, у віці 28 років. Музиканта знайшли мертвим у Маскаті, Оман. Причиною смерті стало самогубство внаслідок тривалих проблем з ментальним здоров'ям і боротьби з депресією.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Шубы, которые всегда в моде Абрикосы: польза и вред Області застосування профільного прокату Картины и настенные часы для дома Игровые слоты внутри сети: найди для себя развлечение

Последние новости