Медики розповіли, коли дитині можна давати оселедець

03.04.2019 15:21 5

Медики розповіли, коли дитині можна давати оселедець

Якщо абстрагуватися від ризиків, то виявиться, що оселедець сама по собі риба дуже корисна. Цю жирну рибу краще дитині молодшій 2-3 років не давати для куштування.
Про це пише СобКор.
Чим корисний оселедець:
1. Ненасичені жирні кислоти. Оселедець відноситься до жирних риб, які є ідеальним джерелом жирних кислот Омега-3. Ці поліненасичені жирні кислоти є незамінними, необхідні для росту і здоров'я і надходять тільки з їжею. Кількість Омега-3 в оселедці не менш, ніж в червоній рибі.
2. Вітаміни. Оселедець прекрасне джерело вітамінів Д, В12, РР, і не тільки. У цій рибі містяться йод, фтор, фосфор, кальцій, залізо і безліч інших мікро і макроелементів.
Читайте також: Медики розповіли про найпоширеніші хвороби новонароджених
Перший шматочок риби повинен бути дуже маленьким, можна покласти на шматочок хліба з маслом і з вареною картоплею. Давати в першій половині дня і стежити за реакцією організму малюка. Якщо все пройшло добре, кількість можна поступово збільшити, але пропонувати завжди в поєднанні з хлібом або гарніром.
Також зверніть увагу, щоб оселедець не був дуже солоним, адже сіль негативно впливає на організм, особливо дитини.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Комфортная стоматология доктора Колоса Жевательные резинки – воспоминания из детства Слабые стороны топовых моделей Ауди? НБУ разработал положение о применении электронной подписи в банковской системе Успішний інтернет-проект з командою професіоналів

Последние новости