Собака протягом тижня сиділа в кролячій норі

23.03.2019 7:07 0

Собака протягом тижня сиділа в кролячій норі

В англійському селі Хоерт ( графство Уест-Йоркшир) зниклу собаку знайшли після її тривалої відсутності в глибокій кролячій норі.
Про це пише СобКор.
Такса на прізвисько Ральф загубилася, коли гуляла біля будинку. Господарі кілька днів шукали її в околицях. Крім того, вони через Facebook попросили допомоги у друзів і сусідів. Але всі зусилля були марні.
Читайте також: Собака и дельфин нашли общий язык. Видео
Через п'ять днів господар повів на прогулянку сестру Ральфа — таксу Еді. Незабаром він почув скуління, що доноситься з-під землі. Собака теж щось відчула. Разом зі знайомим чоловік дві години розкопував величезний лабіринт, що складається з проритих кроликами нір. Ральф застряг в них на глибині півтора метра під землею. Пес намагався вибратися на поверхню, втомився і помітно схуд.
Господиня такси вважає, що Ральф потрапив в нору, коли гнався за кроликом.
«Він любить бігати за кроликами і часто цим займається, але на цей раз зайшов занадто далеко, — каже вона. — Сподіваюся, це буде для нього уроком».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сучасні шафи для зберігання особистих речей На чём легче научиться кататься Воздушные шары для всех Наращивание ресниц по выгодным ценам Креативность мышления в корпоративных подарках

Последние новости