Американці вигадали програму, яка слідкує за жителями міста

12.02.2019 16:35 0

Американці вигадали програму, яка слідкує за жителями міста

Програма Replica використовує дані для побудови симулятора міста, наче у грі SimCity.
Про це пише СобКор.
Sidewalk Labs – підрозділ Alphabet, дочірньої компанії Google – розробив програму, яка збирає інформацію про активність жителів міста і використовує її для міського планування.
Звичайні методики збору даних, якими користуються інженери при плануванні міста, – опитування, різні вимірювання пасажиропотоку тощо – трудомісткі, забирають забагато часу та нерідко неточні.
Натомість програма Replica у реальному часі відслідковує переміщення мобільних пристроїв, якими користуються містяни.
Це дозволяє визначити точну кількість людей в конкретний період часу на певній вулиці; спосіб, в який вони переміщуються, – пішки, машиною, велосипедом, автобусом; а також куди вони прямують – на роботу, на закупи, до школи, додому тощо.
Читайте також: Таємна угода: Google слідкує за користувачами
Отримані дані анонімізуються та використовуються у побудові симулятора міста, наче у грі SimCity.
Дані про переміщення смартфонів розробники отримують, зокрема, від мобільних операторів. У Sidewalk Labs запевняють, що завдяки шифруванню інформація надходить у вигляді анонімних показників, з яких формується цифрове населення симулятора міста.
Критики зазначають, що навіть якщо це так, то нескладно вирахувати конкретну людину, маючи хоча б чотири ланки даних про щоденний маршрут.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Продажа очков от солнца: как на этом заработать Арматура для вашего строительства Варочная поверхность – уникальное достижение человечества для приготовления пищи Недвижимость Житомира и всей Украины как на ладони Основные категории спортивного питания опишет proteininkiev.com

Последние новости