Експерименти Кардашян: магнетичні образи зірки у Нью-Йорку

08.02.2019 23:37 1

Експерименти Кардашян: магнетичні образи зірки у Нью-Йорку

39-річна зірка реаліті Кортні Кардашян минулого дня продемонструвала шанувальникам аж чотири образи. І всі дуже ефектні.
Про це пише СобКор.
Знаменитість відвідала The Today Show в Нью-Йорку, де розповіла про те, яке ж це бути відомою, а також поміркувала щодо безпеки косметичних продуктів.
На телеефір Кортні одягла білий штанний костюм, під яким виднівся нюдовий бюстгальтер і чоботи на підборах.
В бордовому костюмі і також взутті на підборах Кортні вирушила на шопінг зі своїм приятелем Джонатаном Чебаном. Шопінг був знятий на камери, ймовірно, знімали епізод для реаліті-шоу сімейства Кардашян.
Читайте також: Кортні Кардашян прокоментувала інформацію про свої стосунки з екс-бойфрендом
Не обійшлося без пікантних нот, в мереживному бюстгальтері, який до того ж ще й просвічувався, Кортні з'явилася на вулицях Нью-Йорка ввечері. Поверх нього була одягнена прозора кофта і довгий світлий плащ, до нього підібрані широкі штани й гостроносі прозорі туфлі.
І ще один образ у темних широких штанях і щось на зразок корсета Кортні Кардашян одягла під час ще одного вечірнього виходу. Куди прямувала зірка, невідомо, але увагу папараці, звичайно, привернула.Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

НБУ разработал положение о применении электронной подписи в банковской системе Лучшие игры в онлайн режиме Качественные очки для водителя Интересные и качественные жалюзи в Киеве Лучший выбор качественных шин

Последние новости