У Туреччині "Шахтар" переміг болгарський "Ботев"

04.02.2019 21:05 0

У Туреччині

Футболісти донецького "Шахтаря" здобули четверту перемогу на навчально-тренувальному зборі в Анталії (Туреччина).
Про це пише СобКор.
Команда Паулу Фонсеки в понеділок завдала поразки болгарському клубу "Ботев" - 6:1.
У першому таймі дубль оформив Андрій Тотовицький, який відзначився на 34-й і 38-й хвилинах, після перерви у "гірників" м'ячі забили Богдан Бутко (51), Оларенваджу Кайоде (54, 86) та Майкон (70). Автором голу у складі "Ботева" став Марін Лазар (47).
Свій наступний контрольний поєдинок "Шахтар" проведе 7 лютого проти австрійського "Ваккера".
Нагадаємо, другу частину сезону "Шахтар" почне 14 лютого домашнім матчем 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА з німецьким "Айнтрахтом".