За касовими зборами: три найкращі фільми 2018 року

27.01.2019 15:15 0

За касовими зборами: три найкращі фільми 2018 року

За підрахунком касових зборів найкращими українськими фільмами 2018 року стали "Викрадена принцеса", "Я, ти, він, вона" і "Скажене весілля".
Про це пише СобКор.
"У минулому році український кінематограф показав такі результати, яких Україна не бачила з часів незалежності. У прокат вийшло 35 фільмів, 22 з них зняли за підтримки держави. Частка українського кіно на власних ринках досягла рекордної позначки – понад вісім відсотків в абсолютних цифрах. Це майже 200 млн гривень касових зборів і два з половиною мільйона проданих квитків – безпрецедентний результат. Думаю, вже ставлення української аудиторії до національного кінематографічного продукту істотно змінилося за останній час", – розповідає голова Держкіно Пилип Іллєнко.
Читайте також: Гройсман розповів про перспективи української кіноіндустрії
"На виробництво українських фільмів у 2018 році витратили майже півмільярда гривень. Стільки ж заклали і на 2019 рік. "Українське кіно відроджується і за всіма економічними показниками наближається до середньоєвропейських показників", – стверджує Пилип Іллєнко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Огромный каталог подарков на все случаи жизни Широкий выбор ДСП в «Кубе» Почему так важны узд аппараты Как выучиться в Германии Родовые травмы ребенка

Последние новости