Медики назвали рятівний продукт для сердечників

26.01.2019 12:16 1

Медики назвали рятівний продукт для сердечників

Данські фахівці досліджували продукти харчування і виявили найефективніший продукт для зміцнення серцево-судинної системи.
Про це пише СобКор.
При регулярному споживанні даний продукт дозволяє знизити ризик серцевих нападів і зміцнити стінки судин. Йдеться про звичайну морську капусту. Вона ефективна в будь-якому вигляді — і сушеному, і свіжому в якості салату.
Правда, ефект можна буде відчути, тільки якщо споживати морську капусту щодня, підкреслюють вчені. Це довів експеримент з добровольцями. Людей, що мали проблеми з серцево-судинною системою, розбили на дві групи. Перша група споживала звичні для себе продукти, не змінюючи раціон. Друга група кожен день їла морську капусту в якості добавки до основного харчування.
Читайте також: Медики назвали прості рецепти для очищення судин
Через кілька місяців провели порівняльний аналіз стану здоров’я. З’ясувалося: у другої групи значно покращилися показники — серце стало краще справлятися зі своєю функцією, кров’яний тиск знизився, а самопочуття, особливо рано вранці і ввечері, покращився.
На думку вчених, наявність морської капусти в раціоні японців пояснює, чому у них один з найнижчих рівнів захворюваності серцево-судинними недугами в світі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как красиво оформить детскую комнату Поворотные камеры и умный звук поможет в распознавании лиц Быстрое и комфортное получение справки о несудимости Селен: польза и применение Матрасы европейского качества от производителя Ekon

Последние новости