Польща продовжує "нарощувати" армію

13.01.2019 12:46 1

Польща продовжує

Триває новий етап кампанії «Стань солдатом Республіки Польща».
Про це пише СобКор.
Міністр національної оборони Маріуш Блащак відкрив черговий етап кампанії «Стань солдатом Республіки Польща».
Це відбулося в селі Бялка Татшанська в регіоні Підгалля. Мобільні команди, які займаються підбором персоналу, протягом зимових канікул відвідуватимуть лижні та спортивні центри на півдні Польщі.
Перший етап кампанії почався в середині жовтня і тривав до кінця минулого року, – нагадав міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак: «У межах цієї кампанії солдатів можна було зустріти в торгових центрах, у місцях відпочинку, на ринках міст, там, де збиралися люди.
Завдяки зміні менталітету, зміні підходу до того, щоб заохочувати молодих людей вступати в армію, протягом 2,5 місяців заяви про вступ до польського війська подало понад 7 тисяч осіб. Йдеться про професійну, підготовчу і також територіальну службу».
Читайте також: Польща відкликала посла з України: що відбувається
Міністр Маріуш Блащак заявив, що численніше Польське військо означає більшу безпеку, а служба в армії є честю. Як він додав, солдати можуть здобувати унікальні навички та досвід.
Очільник міністерства національної оборони в своєму виступі також звернув увагу, що «солдати повинні отримувати гідну винагороду», і цієї мети досягнуто. Від початку цього року середня платня в армії перевищує 5 тисяч злотих (майже 1300 євро). Найбільше зросла зарплата військових, які заробляють найменше, в тому числі тих, що вступають в армію.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Работают ли таблетки от алкоголизма? Каталог лучших предложений для создания отопительной системы Виды материалов для звукоизоляции Минеральные удобрения от компании Макош Полезные продукты питания для детей

Последние новости