Аваков розповів, що втручання Росії у вибори буде масштабним

30.12.2018 12:36 0

Аваков розповів, що втручання Росії у вибори буде масштабним

За оцінками міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, втручання Росії в президентські вибори в Україні буде колосальним.
Про це пише СобКор.
"Нещодавно британці оголосили, що знайшли аж 5 тисяч акаунтів Твіттер, які втручалися в британські вибори. Мені було смішно. У нас з Росією фактично спільне інформаційне поле, і втручання буде колосальним за моїми оцінками", - заявив Аваков.
На його думку, Росія навряд чи буде фізично втручатися у вибори, але проявить максимальну активність в пропаганді.
"Не думаю, що Росія буде фізично втручатися у вибори, але вони вже постараються проявити максимальну активність в пропаганді - і будуть дивитися, може ми самі собі "голову зламаємо", - припускає Аваков.
Читайте також: Американська розвідка зробила різку заяву щодо Росії
При цьому глава МВС України вважає, що українці повинні самі протистояти російській активності.
"А ми, як доросле демократичне суспільство, повинні проявити мудрість не дати їм цього задоволення!", - заявив він.
Крім того, Аваков допускає, що Росія може використовувати для провокацій церковну тему.
"Наприклад, хтось десь захопить якийсь храм, підпалить, не дай Бог, загинуть люди, і туди Путін, умовно кажучи, особисто на вертольоті прилетить і почне кричати, що гинуть люди, і духовенство, і русскій мір . Ми не повинні дати можливості це зробити", - сказав Аваков.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Розслідування українського Держфінмоніторингу визнали найкращим у світі - Черкаський Ігор Борисович Качественные игры –возможность выиграть джекпот Durilium Airglide от Tefal: новый уровень утюжки Приветливое обслуживание клиентов в ремонтно-строительной компании: stroyhouse.od.ua Как подобрать универсальный двигатель для пылесоса

Последние новости